Newsletter

Štítky

kafe coffee

kaja v yesu

Paragraph paper&graphics jsou ručně vyráběné produkty z papíru. Paragraph vzniknul jako malé papírnictví Značka vznikla na začátku roku 2012, do té doby vznikaly produkty se stejnou filozofií pod značkou Chilli Design. 

Všechny paragraph produkty jsou vyráběny výhradně ručně, s ohledem na vysokou řemeslnou a výtvarnou kvalitu. Jsou navrženy v mém ateliéru v Praze, v riegrových sadech, ale spolupracuji s dodavateli z celé České republiky, zejména z Vysočiny. 

V mojí tvorbě je důležitá řemeslná výroba a lidská práce, v neposlední řadě výtvarná úroveň a estetika produktu. Chci mít kontrolu nad tím, jak produkt vzniká, od začátku až do konce. Je pro mě zásadní, aby proces tvorby a výroby každého kousku, který vyjde z mojí dílny, byl jednoduše made with love. Od návhru až po realizaci. Snažím se některá tradiční řemesla využívat modernějším způsobem, a přinášet tak na český trh originální a kvalitní věci denní potřeby s přesahem. Produkty, které uspokojí i náročnějšího zákazníka a budou přinášet radost. Budu velmi ráda, když budete mít při výběru a používání kousků od paragraph stejnou radost, jako mám  já, když je vytvářím.