Newsletter

Rádi Vám vyrobíme produkt na míru, zcela dle vašich požadavků. Nabídneme Vám různá řešení, zajímavé materiály, a typy produktů, v rzných cenových kategoriích už od jednoho kusu. V případě zájemu nás prosím kontaktujte nás emailem.

Pro koho je zakázková výroba? Vlastně pro kohokoliv. Sháníte třeba originální dárek k narozeninám, k Vánocům, chcete někomu blízkému nechat vyrobit jeho osobní zápisnník, album, a žádný z produktů nesplňuje Vaše požadavky? Můžete si nechat vyrobit vlastně cokoliv. Od jednoho kusu, nebo několik stovek.

Jste firma a hledáte originální dárky pro Vaše obchodní partnery, nebo reklamní předměty? Chcete se prezentovat jinak, na úrovni a dát tím najevo vaše postoje a filozofii? I pro Vás budete mít zajímavé řešení. Stačí napsat poptávku na karolina@paragraph.cz.

A co si u nás můžete nechat vyrobit? Zápisníky, bloky, diáře jakéhokoliv druhu, šanony, alba, typizované i netypické. Dplňky z plsti i látky, reklamní tašky, bytové doplňky, originální klíčenky. Je to jen na Vás, a rádi Vám poradíme. V naší dílně umíme ruční khihařskou výrobu, šijeme, tiskneme, zpracujeme pro Vás sítotisk, horkou ražbu, spoulpracujeme s malou tiskárnou, kde umí digitální tisk, ofset, knihtisk, řezanou reklamu ...

Zakázkovou výrobu zpracujeme v naší dílně v Havlíčkově Brodě, pokud by byla zakázka větší, spolupracujeme se sociální firmou Semitam, která nám, podle našich návrhů a prototypů pomáhá s výrobou.

Můžete se přijít podívat do naší dílny, nebo showroomu/galerie/obchodu POLAGRAPH v Praze na Žižkově.